Art of Living – wprowadź sztukę do swojego wnętrza

Kolekcja Art of Living umożliwia stylowe zaaranżowanie każdego wnętrza. Jakie tapety będą najlepsze i dlaczego to właśnie one powinny zdobić Twoje ściany? Sprawdź, jak wprowadzić „sztukę życia” we własne cztery kąty.

Odpowiedni dobór tapet potrafi sprawić, że pomieszczenie nabiera życie. Jest wisienką na torcie, która jednocześnie jest bazą, która umożliwia dobranie dodatków oraz najważniejszych akcesoriów. My proponujemy Ci wykorzystanie naszych tapet z nowoczesnej kolekcji Art of Living, która nie tylko podkreśla walory pomieszczenia, a także sprawia, że staje się ono znacznie bardziej eleganckie i nowoczesne.

art2

Jesteś właśnie w trakcie zmian w swoim salonie? To doskonałe miejsce, aby postawić na coś bardziej oryginalnego i soczystego. Co powiesz na połączenie szarości, drewna i koloru pomarańczowego? W tym przypadku nasza tapeta BN International jest bazą dla pozostałych dodatków. Pięknie skomponowana z nią lampa sprawia, że pomieszczenie jest dopracowane w każdym calu. Do tej pory wydawało Ci się, że szarość nie może współgrać z pomarańczową barwą? Mam nadzieję, że Cię od tego odwiedliśmy. Wystarczą białe dodatki, a pomieszczenie wydaje się znacznie jaśniejsze i przejrzyste. Pomarańczowa tapeta doskonale sprawdzi się na ścianie, na której znajduje się okno, w tym przypadku duże. Jako, że sama w sobie jest już dekoracją pięknie prezentuje się jako tło kanapy, na której codziennie dużo się dzieje. Aby nie przytłaczała wnętrza, warto ją skomponować z równie pomarańczową, czystą tapetą, która będzie z nią sąsiadować. Razem stworzą niebanalny duet, który nie może się znudzić.

art0

Art of Living to nie tylko soczyste kolory tapet, ale także elegancki minimalizm. Co powiesz na powiew szarości, na którym widnieją delikatne, pionowe pasy? Pięknie się prezentują zwłaszcza na tle białego wnętrza, które zdobią jedynie pojedyncze, soczyste dodatki. Czyż całość nie wygląda zachwycająco? W mieszkaniu została wykorzystana tym razem szara tapeta BN International, która poprzez swój minimalizm pięknie komponuje się z zamysłem, jaki tkwił podczas aranżacji całego pomieszczenia. Taka tapeta stworzona jest do minimalistycznych wnętrz. Nie warto stwarzać dla niej rywala, w postaci zbyt dużej ilości dodatków, ponieważ szybko zostanie przez nie przyćmiona. Wyjątkowo prezentuje się zwłaszcza w połączeniu z bielą zarówno na akcesoriach, jak i bielonym drewnie. Wystarczy punktowe zastosowanie dekoracji w soczystym kolorze, aby wyjątkowość tapety została znacząco podkreślona.

art3

Co powiesz na piękną, niebieską wazę lub designerską lampę? W tym przypadku tapety również zostały połączone sąsiadująco, co optycznie wydłużyło pokój i nadało mu szyku. Niestety, na ścianach rzadko sprawdza się położenie tapet, które ze sobą nie sąsiadują. Tworzy się bałagan, a całość nie wygląda zbyt estetycznie.

art4

Kolekcja Art of Living to wysokiej jakości produkty, które pokazują, że wnętrze również może mieć wiele wspólnego ze sztuką. Masz gwarancję, że nie zawiedzie Cię ani ich wygląd, ani zastosowanie. Poprzez swoje tłoczenia sprawiają, że sprawdzą się w każdym wnętrzu, nawet tym najbardziej wymagającym. Jeśli masz ochotę na ścianę, pozbawioną wzorów, znajdziesz ją u nas. Nasz tapety z kolekcji Art of Living są odporne na działanie światła słonecznego, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w pobliżu okna. Już nie musisz się bać, że Twoje tapety wyblakną. Z naszymi modelami to się nie stanie.

art5

Wszystkie są również odporne na szorowanie, co pozwala Ci się nie bać, że zachlapiesz ścianę. Z pewnością nie raz martwiłeś się o to, zwłaszcza na rodzinnej imprezie, ze zbyt dużą ilością gości. Tapety Art of Living to także wysokiej jakości papier. Sam zdecyduj czy wolisz model na podkładzie flizelinowym, który jest odporniejszy od zwykłego papieru. Wszystkie wzory na naszych tapetach Art of Living umieszczone są na tej samej wysokości, co ułatwia Ci położenie tapety. W końcu możesz zrobić to sam, bez wzywania pomocy fachowca.

(Visited 493 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *