Jak zaaranżować wnętrze w stylu Simple Life?

Już od dawna to właśnie prostota i minimalizm są kluczem do udanego stylu życia. Simple Life wykorzystuje się nie tylko podczas wyboru stroju, ale także zainteresowań i sposobu spędzania czasu wolnego. Tym razem przedstawiamy Ci, w jaki sposób zaaranżować wnętrze, które utrzymane będzie w duchu minimalizmu.

 

Czym jest Simple Life?

Został on zaczerpnięty z wierzeń oraz filozofii, które wyznają zasadę „mniej, znaczy więcej”. Obecnie Simple Life charakteryzuje styl życia we wszystkich jego aspektach, takich jak odżywianie się, sposób ubierania, spędzanie czasu wolnego. Nic dziwnego, że przeniósł się także do domów, w których spędzamy znaczną część swojego życia. Simple Life to poczucie komfortu, bezpieczeństwa, relaksu. Ma charakteryzować stan ducha i umysłu, który nastwiony jest na przezywanie danych momentów, a nie tylko ich generowanie. Jaka zatem powinna być aranżacja wnętrza, który została utrzymana w duchu simple? Przede wszystkim atrakcyjna, praktyczna i wygodna. Nie należy jednak zapominać o takich aspektach, jak nowoczesne rozwiązania czy przyjazne dla środowiska i organizmu materiały. Simple Life to styl, który doskonale sprawdzi się we wnętrzu osoby, która nie jest nastawiona na przepych i nadmiar.

Jak zaaranżować wnętrze w stylu Simple Life?

Tak naprawdę, to nic trudnego. Ta niezwykle praktyczna aranżacja cechuje się głównie minimalizmem, dlatego zamiast skomplikowanych dodatków, postaw na ich proste wersje. Owszem, wygląd jest bardzo ważny, ale skup się na jakości wykonania akcesoriów oraz mebli. W końcu muszą być one trwałe i nie „spędzać snu z powiek” swoim ciągłym psuciem się. W tym celu bardzo często wykorzystuje się materiały szlachetne, które prezentuje się minimalistycznie, jednocześnie szykownie i naturalnie. Przemyśl dokładnie każdy zakup, w końcu nie chcesz co miesiąc wymieniać kolejnego dodatku. Simple Life to często również wybór dekoracji, które są spersonalizowane. To świetne rozwiązanie, ponieważ masz szansę uzyskać efekt, jakiego nigdzie indziej nie zobaczysz, a Twoje dodatki lub meble będą jedyne w swoim rodzaju.

Zapomnij o tym, co jest aktualnie modne. Trendy się zmieniają, a styl pozostaje. Kieruj się własnymi zainteresowaniami oraz upodobaniami, a uzyskasz aranżację wnętrza, która nieprędko Ci się znudzi… o ile w ogóle. Jako, że całość cechuje prostota, również wszelkie zmiany, których będziesz dokonywać w międzyczasie, nie będą dla Ciebie utrudnieniem. Baw się, a będziesz czuć się komfortowo w swoim domu.

 

(Visited 355 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *