Metamorfoza kuchni z fototapetą w tle

Twoje szafki kuchenne straciły na swojej jakości? A może po prostu, masz ochotę na małą zmianę? Fototapeta, z łatwością odmieni Twoją kuchnię i nada jej nowego życia.

k3

Fototapeta w kuchni, to gwarancja spektakularnej i nowoczesnej zmiany aranżacji wnętrza. Nie wymaga wielkiego nakładu pracy ani pieniędzy, za to efekt z pewnością Cię zadowoli. Fototapeta natychmiastowo odmieni Twoją kuchnię oraz szafki kuchenne. Warto dodać, że posiada laminowaną powłokę, dzięki czemu jest wodoodporna. Z łatwością możesz ją samodzielnie położyć. Fototapeta jest zazwyczaj samoprzylepna lub, do jej naklejenia, potrzebny jest klej do tapet. Jak widzisz, jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na zmianę wystroju Twojej kuchni. Szeroka gama wzorów, kolorów i faktur, pozwala na dobranie idealnego modelu, jaki będzie pasował do całego pomieszczenia i stojących w nim akcesoriów. Na fototapecie może być umieszczone wszystko, na co tylko masz ochotę. Możesz stworzyć paryską kuchnię, z wizerunkiem ulubionej kawiarni, na ścianie. A może wolisz porośniętą zielenią winnicę, która będzie Ci przypominać o toskańskich wakacjach?

k2

Jak wybrać fototapetę do kuchni? Nic prostszego! Najlepiej sprawdzi się fototapeta winylowa, która jest pokryta laminatem. Dzięki temu, bez problemu możesz ją wyczyścić. Jeśli często gotujesz na kuchence gazowej, która dodatkowo nie ma okapu, sprawdzi się fototapeta przesłonięta szkłem lub pleksi. Jeśli decydujesz się na fototapetę papierową, tafla zabezpieczająca jest niezbędna. Pozwoli Ci uniknąć wdarcia się zabrudzeń oraz uszkodzeń spowodowanych użytkowaniem. Nad blatem, pomiędzy szafkami kuchennymi, wystarczy przykleić wąski pasek fototapety. Kupując większą rolkę, zastanów się, czy przyklejony wzór będzie wyglądał tak samo efektownie jak ten, który oglądasz w Interncie lub trzymasz w ręce. Powinien pasować do całego pomieszczenia oraz klimatu, jaki tworzy. W końcu, w swojej kuchni, masz się czuć swobodnie. To tutaj przenosi się każda impreza, oraz to tutaj tworzysz swoje, najlepiej pachnące, dania.

k1

Fototapeta w kuchni, nie musi być przyklejana akurat pomiędzy szafkami. Zwłaszcza, jeśli masz na nią lepsze pomysły. Jeśli w swojej kuchni posiadasz barek, naklej fototapetę na zewnętrzną stronę ścianki. Od razu stanie się bardziej oryginalny, a drinki nabiorą lepszego smaku. Posiadasz stonowane i minimalistyczne meble? Świetnie sprawdzi się fototapeta, która ożywi całe wnętrze. Może postawisz na odważne i kolorowe graficzne wzory? Jeśli Twoja kuchnię od salonu oddziela tylko ścianka działowa, warto nadać jej charakter dodatkowego ozdobnika. Przyklejając na nią interesującą fototapetę, na przykład, imitującą kamień lub winoroślą, stanie się fantastyczną atrakcją.

(Visited 4 730 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *