Minimalizm w życiu i na ścianie – Kolekcja Elegance

Zewsząd docierają do nas bodźce o modzie na minimalizm, prostotę, zwolnienie tempa. Wydaje Ci się to proste, jednak czy potrafisz spokojnie usiąść, delektować się kubkiem gorącej herbaty i zwyczajnie oglądać widok za oknem?

Twoja odpowiedź brzmi TAK? Jednak, czy do końca wykorzystałeś potencjał swoich czterech ścian? Kiedy ostatni raz spędziłeś pół godziny na kanapie, nie zaglądając w ekran swojego telefonu? No właśnie. Wpływ ma na to nie tylko zabiegany styl życia, ale również przestrzeń, która Cię otacza. Wielu z nas traktuje swoje domy bez uczucia. To tylko miejsce, do którego przychodzimy się wyspać, czasem coś zjeść. Czy jednak nie powinieneś o niego zadbać tak, jak o najlepszego przyjaciela? To tutaj wyznajesz miłość ukochanej osobie, pieczesz ulubiony tort na urodziny swojej córki, oglądasz film z najfajniejszą dziewczyną na świecie. To Twój dom sprawia, że możesz poczuć się sobą i dzielić się swoimi uczuciami z najbliższymi.

Aby Twój dom stał się Twoim miejscem na ziemi, należy go pielęgnować, odnawiać uczucie, sprawić, że będzie piękny. Aby nie zaśmiecać poczucia stabilizacji i harmonii, rozwiązaniem będzie minimalistyczna i pełna blasku kolekcja tapet Elegance. Brzmi intrygująco? To zbiór delikatnych materiałów, które zdobią eleganckie pasy, motywy roślinne czy nietuzinkowe, nieco orientalne wzory. Wszystko po to, abyś poczuł się swobodnie, a jednocześnie pięknie.

Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce bieli, czerni oraz pasteli. Dzięki produktom, które pojawiają się w ofercie Elegance, masz szansę sprawić, że Twoje wnętrze stanie się spójne, a każde pomieszczenie będzie tym ulubionym. Bez znaczenia czy jesteś artystą, który mieszka w oryginalnym lofcie czy może Twoja przestrzeń została zaaranżowana w sposób klasyczny. Kolekcja sprawdzi się w każdej przestrzeni, a dodatki pięknie podkreślą jej charakter. Na Twojej ścianie w salonie pojawi się wnętrzarskie dzieło sztuki. Może być ono samodzielną dekoracją wnętrza lub tylko jego tłem. Tapeta w pionowe, delikatne pasy będzie pięknie się komponowała w sypialni, z napisami motywacyjnymi, na które będziesz codziennie spoglądać, uśmiechając się. Czyż dzień nie okaże się teraz piękniejszy? A może masz czarno – białe zdjęcia ze ślubu, które nigdy nie mogły znaleźć swojego miejsca na ścianie, ponieważ tło nie było właściwe? Wypróbuj tapetę z delikatnym motywem kwiatowym, który sprawi, że ze zdjęcia wydobędzie się blask Twoich oczu podczas wypowiadania przysięgi małżeńskiej.

Nic tak nie podkreśla oznak miłości i bliskości, jak eleganckie wykończenie wnętrza, które jest Twoim domem. Poranne śniadania staną się znacznie przyjemniejsze, a kolacja przy winie wyda się nie mieć końca. Kolekcja Elegance wydobywa zalety nie tylko z domu, ale także z ludzi. Jej delikatność, a zarazem nietuzinkowość sprawia, że nie potrzebujesz nic więcej prócz bliskich Ci osób oraz ciepłego koca, pod którym wspólnie się schronicie.

Do zobaczenia w Twoim eleganckim wnętrzu.

(Visited 352 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *