Niebieska tapeta w małej kuchni

Kolorowa kuchnia jest bardzo oryginalnym rozwiązaniem, ale coraz częściej spotkać ją można w domach młodych ludzi. Przekonanie, że kuchnia powinna wyglądać na jasną i sterylną odchodzi do lamusa. Obecnie modna stała się energia, która pomoże Ci stworzyć niebanalne smaki. Jak zaaranżować niebieską kuchnię?

k1

Czy można zaoszczędzić?

Wydaje Ci się, ze oryginalny pomysł musi być jednocześnie drogi? Niekoniecznie. Wprawdzie znajdą się jeszcze architekci, którzy stwierdzą, że wszystko co ładne musi kosztować i z pewnością nie będzie funkcjonalne. Jednak udowodnimy Ci, że świetny wygląd nie zawsze musi być drogi i mało użyteczny. Twoja mała kuchnia to nie lada wyzwanie. Muszą zmieścić się w niej najpotrzebniejsze urządzenia i akcesoria. To wszystko musi być spójne z tym, czego potrzebujesz i co pomaga Ci w codziennych obowiązkach. Twoja mała kuchnia jest również połączona z salonem? W takim razie tym bardziej musisz o nią zadbać, w końcu to właśnie tutaj spotyka się cała rodzina i przyjaciele na rozmowach i lampce wina do obiadu. Nie bój się ciekawych rozwiązań.

k3

Jak zaaranżować niebieską tapetę?

Posiadasz bardzo nowoczesną kuchnię i niebieska tapeta ma podkreślić jej walory? W takim razie proponujemy Ci okleić ściany jednolitą tapetą, którą podkreśli interesująca fototapeta na wybranej ścianie. W kuchni świetnie sprawdzi się motyw świeżo palonej kawy lub sentencje, które serdecznie przywitają Twoich bliskich. Jeśli dodasz do tego wysoki stołek w mocnym kolorze, całość nabierze niebanalnego charakteru. Wszystko wykończ kolorem białym na krzesłach oraz dodatkach kuchennych. Świetnie sprawdzą się białe szafki oraz wisząca półka z okapem. Jeśli postawisz na szafki ze szklanymi drzwiczkami, pomieszczenie sprawi wrażenie bardziej nowoczesnego. Na środku Twojej kuchni przydałoby się więcej miejsca? W takim razie zaaranżuj w niej miejsce na murek, który pozwoli oddzielić kuchnię od salonu, a jednocześnie zakryje kuchenny stół.

k2

Zapamiętaj

Jeśli twoja kuchnia jest otwarta na salon warto zaaranżować dwa miejsca na stół. Jeśli połączysz go z rzędem szafek, np. w kuchni, będzie idealnym wyodrębnieniem miejsca do gotowania. Jeśli jednak zależy Ci na stole jadalnym, przy którym będzie zbierać się rodzina, postaw na osobny stół.

k4

Wydaje Ci się, że łączenie koloru niebieskiego z jakąkolwiek inną energetyczną barwą to błąd? Nic bardziej mylnego. Wystarczy, że całość załagodzą białe dodatki, które poskromią mnogość barw.

(Visited 679 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *