Obrazy w przestrzeniach biurowych – zainspiruj swoich pracowników

Wystrój biura powinien być inspirujący i przyjemny dla oka. Spędzamy w nim codziennie sporą część dnia, warto zatem tak zaaranżować wnętrze, aby pracownicy dobrze się w nim czuli. Na biurkach stawiamy efektowne bibeloty, na parapetach rośliny doniczkowe, które pozwalają odprężyć zmęczony wzrok. A co ze ścianami?

Bardzo dobrym pomysłem jest ozdobienie ich obrazami. Jeśli wnętrze ma większy metraż, nie musimy poprzestawać na jednym. W przypadku niedużego biura zdecydujmy się na pojedynczą, ale wyrazistą kompozycję. Nasz ekspert przygotował najbardziej interesujące propozycje.

z1

Na szarym tle widnieje wyrazisty ornament roślinny. Zwiewny i lekki, pełen subtelnych detali, prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Dominują odcienie czerwieni, które zostały wzbogacone o akcenty żółtego i złota. Między kwiatami widać czerwone motyle. Obraz doda przestrzeni biurowej  dużo wdzięku, wysoka jakość podłoża umożliwia długie użytkowanie produktu.

z2

Ten nastrojowy obraz sprzyja przytulnej atmosferze wnętrza. Przepiękne odcienie fioletu, tajemnicza, pusta, plaża. Niebo i morze tworzą dwie analogiczne płaszczyzny, całość prezentuje się nostalgicznie oraz tajemniczo. Złożony z pięciu części obraz będzie niezwykłą dekoracją obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Może okazać się także wspaniałą inspiracją urlopową.

z3

Urokliwy obraz w ciepłych barwach, antidotum na nerwowość i pośpiech. Dekoracja dopasowana do kameralnego biura, nada wnętrzu artystycznego charakteru. Doskonałe operowanie odcieniami sprawia, że niewielka świeczka wygląda, jakby faktycznie oświetlała najbliższe, gładkie, kamyki i ścianę. Obraz zindywidualizuje biuro, sprawi, że będzie ono wyglądało przytulnie. Pasuje do ciepłych barw we wnętrzu oraz do drewnianych lub drewnopodobnych mebli.

z4

Obraz nie tylko do biura podróży. Wyrazisty nadmorski pejzaż, błękitne niebo zasnute chmurami. W centrum kompozycji czerwono – biała latarnia morska. Na płaszczyźnie piasku i tafli wody widać zmieniające się odcienie, woda przechodzi od turkusu przez ciemny błękit aż po granat. Obraz występuje także w wersjach kilkuczęściowych. Zadrukowane boki sprawiają, że kompozycja wygląda bardzo realistycznie.

(Visited 156 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *