Spokój w kuchni – zieleń w aranżacji

Zima za pasem, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby do swojego wnętrza wprowadzić nieco soczystego koloru. Powinien dodawać Ci energii podczas szarych dni, które się zbliżają. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem stanie się aranżacja kuchni w zielonej barwie.

kuchnia desenie tapeta

Nie da się ukryć, że to bardzo odważna propozycja dla każdego, kto nie boi się ryzyka oraz nowych wyzwań. To również doskonała możliwość na odświeżenie swojego wnętrza gdy tęsknisz za latami osiemdziesiątymi. Dzieci kwiaty, muzyka w głowie, wieczny luz i swoboda. Właśnie taka może stać się Twoja kuchnia. Aranżacja w kolorze zielonym aż prosi się, aby pobawić się również dodatkami. Co powiesz na pudrowo-różowy blat stołu albo tapeta w kwiaty? Nie bój się ryzykownych rozwiązań, ponieważ to właśnie one świadczą o Twojej indywidualności i kreatywności.

zielona tapeta do kuchni

Moda na kolor

To właśnie on będzie teraz święcił swoje triumfy. Pomieszczenia nabierają życia i stają się bardziej spersonalizowane. Już nie wyglądają tak samo, a Ty możesz się pochwalić swoimi zainteresowaniami i pokazać nieco swojego charakteru. W jaki sposób? Wystarczy, że połączysz ze sobą niestandardowe barwy i detale. Uważaj jednak, aby pomieszczenie nie wydało się kiczowate, zwłaszcza gdy połączysz ze sobą kolory, które teoretycznie powinny do siebie nie pasować. Co powiesz na połączenie zieleni, różu i błękitu? Wydaje się być nadmiar, ale to właśnie ta terapia szokowa kolorem sprawia, że wnętrze ożywa, a Ty razem z nim. Do tego wystarczy, ze dodasz czerwoną lodówkę a kuchenne szafki okleisz okleiną w grochy. Na stole postaw niebieskie talerze, które doskonale będą się komponowały z zielenią. Wszystko wygląda na pełne energii… bo właśnie taka powinna być Twoja kuchnia.

tapeta do kuchnii deikatne wzory, styl skandnawski

Jak wyposażyć kolorową kuchnię?

W tak soczystej kuchni doskonale będą się prezentowały szklane elementy, np. jako drzwiczki w kuchennych szafkach. Pomieszczenie wyda się większe, a elegancka zastawa i naczynia staną się elementem dekoracyjnym Twojej kuchni. Na ścianie wystarczy przykleić naklejki ścienne ze wzorem potraw lub kuchennych sentencji. Kącik na kawę doskonale będzie się prezentował na tle kawałka tapety z motywem pełnym świeżo mielonych ziaren. Jeśli nie pamiętasz przepisów, zapisz je na ścianie. Jak? Wystarczy, że pomalujesz ją farbą tablicową, po której spokojnie możesz pisać kredą. To również ułatwienie, aby pamiętać listę codziennych obowiązków.

tapeta słoneczniki, kuchnia

(Visited 314 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *