Tapeta w samochody do pokoju chłopca

tapeta w samochody do pokoju chłopca

Pokoje dziecięce często ozdabiane są wzorzystymi tapetami. Motywami, spośród których najczęściej wybierane są te do sypialni chłopców, są samochody. Na chłopięcych tapetach królują wyścigówki, straże pożarne, koparki i wiele innych pojazdów. Którymi tapetami w samochody do pokoju chłopca warto się zainteresować?

Samochody wyścigowe na tapecie

Kolorowe i szybkie! Takie samochody pokocha każdy mały fan wyścigów. Czy są to monster trucki, czy bolidy F1 na tapecie – dzięki nim chłopiec w swoim pokoju poczuje emocje towarzyszące kierowcom tych pojazdów. Nagle zwykłe cztery ściany staną się torem wyścigowym lub stadionem pełnym przeszkód, muld i niebezpieczeństw. Przyjemne barwy gwarantują przy tym wesołą atmosferę.

tapeta monster truck do pokoju chłopca

Koparki, wywrotki, betoniarki, traktory w pokoju chłopca

To maszyny do zadań specjalnych. Ich gabaryty i niezwykłe umiejętności sprawiają, że chłopcy z fascynacją obserwują te pojazdy i uwielbiają się bawić ich miniaturowymi modelami. Wśród tapet chłopięcych znajdziemy takie, które spodobają się małym budowlańcom – ściany mogą stać się ogromnym placem budowy.

Minimalistyczne tapety w samochody

W dziecięcych tapetach wyraźnie widoczne są także ostatnie trendy dekoratorskie. Dlatego wśród wzorzystych dodatków do pokoju chłopca znajdziemy minimalistyczne tapety w samochody o stonowanych kolorach. Pastele, szarości, mleczne barwy połączone z sylwetkami pojazdów pięknie i dyskretnie podkreślą chłopięcość pokoju, a jednocześnie nie zdominują go ani nie przytłoczą. To propozycje chętnie wybierane zwłaszcza do sypialni niemowlaków.

minimalistyczna tapeta w samochody chłopięca

Wydawać by się mogło, że wzorzyste tapety dziecięce szybko ulegną zniszczeniu – gdyż ściany w pokojach najmłodszych często są elementem zabawy i nie wychodzą z tego bez szwanku. Całe szczęście obecnie do produkcji tapet wykorzystuje się materiały bardzo wytrzymałe. Większość dziecięcych tapet pokryta jest powłoką winylową, którą można czyścić na mokro, niektóre są odporne nawet na szorowanie. Dzięki temu ściany łatwo przywrócić do pierwotnego stanu, nawet mimo intensywnej eksploatacji. Wybierając tapetę do pokoju chłopca, dobrze jest przyjrzeć się, z jakiego materiału ją wyprodukowana i czy jest zmywalna. Światłoodporność sprawi natomiast, że kolory wzorów – np. samochodów – pozostaną żywe i wesołe.

(Visited 96 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *