Tapeta ścienna z grochami na półmatowym tle z metalicznym wykończeniem

Tapeta Curiosity 105169
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105169
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 550,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta welurowa Curiosity 105169

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie szarości, czerni
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Niezwykła tapeta ścienna w odcieniach czerni stworzy niesamowitą ozdobę. To alternatywna dla tapet flokowanych: duży wzór grochów jest wypukły i ma aksamitną powierzchnię. Jego miękka struktura powoduje, że trudno się powstrzymać przed ciągłym jej dotykaniem! Tło ma półmatowe, nieco metaliczne wykończenie i delikatną fakturę, która wygląda jak poznaczona drobnymi ryskami. Kropki mają 12 cm średnicy, są regularnie rozmieszczone na całej powierzchni tapety. Połączenie różnych tekstur i głębokiego czarnego koloru, a także wysokojakościowego papieru daje luksusową dekorację o zabawnym charakterze.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!