Curiosity 105912 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Curiosity 105912
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105912
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 105912

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie szarości, srebra
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Połączenie wyjątkowego motywu pływających ryb i połyskującej kolorystyki dało tapetę o niezwykłym charakterze. Projekt mieni się w świetle, podkreślając pełną tajemniczości kompozycję. Szarości w różnych odcieniach tworzą baśniową, osobliwą tapetę. Sprawiają, że podwodne życie tu przedstawione wydaje się zamglone, niejasne, nieostre. Dzięki temu zyskało na subtelności i przystępności. Srebrna tapeta pasuje do eleganckich wnętrz, których wyjątkowość chcemy podkreślić. Ryby mają od 20 do 25 cm szerokości. Powierzchnia tapety jest gładka w dotyku. Podkład flizelinowy sprawia, że tapetowanie jest szybkie i łatwe. W razie potrzeby tapetę można też bez problemu ściągnąć ze ściany.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!