Dekora Natur 6 95899-1 tapeta ścienna AS Creation

Tapeta Dekora Natur 6 95899-1
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: AS Creation
  • Kod: 95899-1
  • Dostępność: 5-10 dni
  • szt.
  • 55,00 zł
  • negocjuj
   Produkt Dekora Natur 6 95899-1 tapeta ścienna AS Creation
   Cena 55,00 zł
   Numer katalogowy 95899-1
   Cena u konkurencji
   Adres strony z produktem
   Imię i nazwisko
   Adres e-mail
   Telefon komórkowy (+48)
   wyślij

  AS Creation Tapeta winylowa Dekora Natur 5 95899-1

  Producent AS Creation
  Wymiar 10 m x 53 cm
  Kolor: odcienie ecru
  ściąganie na sucho z rozwarstwianiemPodczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
  wzory na tej samej wysokościWzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53/0 cm
  dobra odporność na światłoTapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
  odporna na szorowanieTapeta jest w odporna na szorowanie, co sprawia, że łatwo zachować ją w czystości.
  Opis tapety:
  Pozdrowienia z dalekiej podróży. Interesująca, barwna, tapeta o mocnej powierzchni. Przedstawia pocztówki z podróży – zapisane karty pokryte stempelkami i znaczkami pocztowymi. Znaczki zdobią aplikacje ze świata fauny i flory (kwiaty, ryby, ptaki, różnorodne muszle). Tapeta ma dużo wdzięku, bardzo dobrze sprawdzi się zwłaszcza na jednej, odsłoniętej, ścianie. Zachęca do podróży, inspiruje do wznowienia, obecnie nieco już zapomnianej, tradycji wysyłania pocztówek i listów. Produkt starannie wykonany, z pewnością pokryje drobne nierówności ścienne. Kolory nie blakną pod wpływem działania promieni słonecznych.
  Opis kolekcji:
  Kolekcja Dekora Natur to kompilacja wszystkiego, co najlepsze w tapetach – elegancja i modna, nowoczesność i klasyka, wyrazistość i minimalizm.. Słowem – to zbiór najpopularniejszych wzorów i kolorów, gotowych zdobić każde wnętrze – od luksusowego salonu, przez kuchnię i biuro, aż po dziecięcy pokój. Dekora Natur łączy w sobie różne style i charakteru, pozwala na stworzenie setek różnych aranżacji, tapety mogą się ze sobą łączyć lub być całkowicie różne. Jedna kolekcja – mnóstwo możliwości. I każdy pomysł będzie dobry!