Tapeta dwukolorowa na flizelinie z motywem egzotycznego lasu

Tapeta Hybrid 104281
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 104281
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Hybrid 104281

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie zieleni, beżu
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 52cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Tapeta przedstawiająca balijski małpi gaj Ubud oddaje ducha tego tropikalnego lasu zarówno pod względem stylistyki, tematyki, jak i koloru. Wzór inspirowany jest indonezyjskim sanktuarium, w którym – w samym sercu Bali – królują makaki oraz bujna roślinność. Projekt tapety łączy jasny beż z modną paletą egzotycznych zieleni. Został ręcznie narysowany przez projektantów Graham&Brown. Tą tropikalną tapetą w palmy i małpy można wprowadzić do wnętrza atmosferę tętniącą życiem. Przyjemna kolorystyka została wzbogacona przez błyszczącą perłowo powierzchnię tapety. Podkreśla ona dodatkowo szczegóły wzoru. Jest gładka, ale nie idealnie – wyczuwalne są delikatne ryski. Zwierzęta mają ok. 14 cm szerokości.

Opis kolekcji:
Hybrid to kolekcja luksusowych tapet ściennych od Graham&Brown. Produkty brytyjskiego producenta cechują się wysoką jakością i dbałością o detale. W kolekcji Hybrid ma to duże znaczenie – bogactwo tropikalnych wzorów i egzotycznych motywów zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Królują tu palmy, monstery, liście, małpy i egzotyczne ptaki. Wyróżniają je intensywne kolory i połyskujące powierzchnie. Wzory zostały ręcznie zaprojektowane i przeniesione na wytrzymały papier. Tapety są bardzo ozdobne i trudne do przeoczenia. Stworzą eleganckie, niebanalne wnętrza o orientalnym charakterze.