[email protected] 5 102437 tapeta ścienna [email protected]

Tapeta [email protected] 5 102437

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 102437
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 63,99 zł 49,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa [email protected] 5 102437

Producent [email protected]
Wymiar 10 m x 52 cm
Kolor: odcienie różu, bieli, żółtego
ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
wzory na tej samej wysokości Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53 cm
dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
 
 

Opis tapety:
Oryginalna papierowa tapeta ścienna o gładkiej, jednolitej powierzchni. Tło kompozycji stanowią pionowe pasy (szer. 1 cm) w dwóch harmonijnie dobranych kolorach. Białe paski są matowe, liliowe lekko połyskują metaliczną poświatą. Na pierwszym planie znajdują się białe koniki - elementy karuzeli, zaprezentowane w żywych kolorach. Mają żółte, rozwiane grzywy, dekoracyjne pióropusze (fioletowe lub pomarańczowe) i ozdobne siodła. Za nimi widać charakterystyczne, pionowe elementy konstrukcji. Wysokość konika to ok. 20 cm. Funkcję zdobień pełnią regularne gwiazdy w różnych rozmiarach (rozpiętość ramion największej wynosi ok. 7,5 cm). Kolorystyka motywu jest niezwykle bogata, dominują w niej żywe, nasycone barwy. Tapeta doskonale sprawdzi się w roli samodzielnej dekoracji lub akcentu w postaci wyodrębnionej ściany. Rekomendowana do pokoju dziewczynki.