Kids@Home 50-525 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Kids@Home 50-525

 • Dodaj recenzję:

 • Producent: Graham&Brown
 • Kod: 50-525
 • Dostępność: 10-21 dni
 • szt.
 • 59,90 zł / szt.
 • negocjuj
  Produkt Kids@Home 50-525 tapeta ścienna Graham&Brown
  Cena 59,90 zł
  Numer katalogowy 50-525
  Cena u konkurencji
  Adres strony z produktem
  Imię i nazwisko
  Adres e-mail
  Telefon komórkowy (+48)
  wyślij

Graham&Brown Tapeta papierowa Kids@Home 50-525

Producent Graham&Brown
Wymiar 10 m x 52 cm
Kolor: odcienie fioletu
brak wzoru Tapeta nie posiada żadnego wzoru, jej jedynym zdobieniem jest faktura.
dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
 
 

Opis tapety:
Idealnie gładka tapeta ścienna, odcienie fioletu, zieleni i bieli. Różnorodna szerokość pasków, od ok. cm do ok. 9 cm. Produkt pasuje zarówno do dziewczęcego, jak również do chłopięcego pokoju. Może być samodzielną dekoracją albo stanowić element aranżacji, łącząc się z dopasowanymi produktami z kolekcji. Pozioma orientacja wzorów sprawia, że ściany wydają się szersze. Barwy nie blakną pod wpływem działania promieni słonecznych. Tapeta może być użyta także do innych wnętrz, nie tylko do pokoju dziecięcego. Dobrze wygląda także w salonie albo w hallu. Doskonały dowód na to, że klasyka nigdy się nie starzeje.
 

Opis kolekcji:
Kolekcja Kids@Home to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!