Kids@Home 70-231 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Kids@Home 70-231

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 70-231
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
  • szt.
  • 59,90 zł
  • negocjuj
   Produkt Kids@Home 70-231 tapeta ścienna Graham&Brown
   Cena 59,90 zł
   Numer katalogowy 70-231
   Cena u konkurencji
   Adres strony z produktem
   Imię i nazwisko
   Adres e-mail
   Telefon komórkowy (+48)
   wyślij

  Graham&Brown Tapeta papierowa Kids@Home 70-231

  Producent Graham&Brown
  Wymiar 10 m x 52 cm
  Kolor: odcienie bieli, żółtego, niebieskiego
  wzory na tej samej wysokości Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53 cm
  ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
  dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
   
   

  Opis tapety:
  Tapeta ścienna o idealnie gładkiej powierzchni faktury. Przedstawia pejzaż ze Stumilowego Lasu, wśród drzew widnieją Tygrysek, Kubuś, Sowa Przemądrzała, Kłapouchy, Kangurzyca i Prosiaczek. Niektóre wzory nie zostały wypełnione kolorem. Na drzewie widnieje domek, poniżej huśtawka wykonana z opony. Produkt może być samodzielną dekoracją albo elementem aranżacji, łącząc się z dopasowanymi artykułami z kolekcji. Drzewo z domkiem mierzy ok. 15 cm. Barwy nie blakną z powodu działania promieni słonecznych. Jeśli myślisz o remoncie dziecięcego pokoju, ta tapeta powinna spełnić oczekiwania.
   

  Opis kolekcji:
  Kolekcja Kids@Home to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!