Kids@Home 70-231 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Kids@Home 70-231

 • Dodaj recenzję:

 • Producent: Graham&Brown
 • Kod: 70-231
 • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
 • szt.
 • 59,90 zł
 • negocjuj
  Produkt Kids@Home 70-231 tapeta ścienna Graham&Brown
  Cena 59,90 zł
  Numer katalogowy 70-231
  Cena u konkurencji
  Adres strony z produktem
  Imię i nazwisko
  Adres e-mail
  Telefon komórkowy (+48)
  wyślij

Graham&Brown Tapeta papierowa Kids@Home 70-231

Producent Graham&Brown
Wymiar 10 m x 52 cm
Kolor: odcienie bieli, żółtego, niebieskiego
wzory na tej samej wysokości Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53 cm
ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
 
 

Opis tapety:
Tapeta ścienna o idealnie gładkiej powierzchni faktury. Przedstawia pejzaż ze Stumilowego Lasu, wśród drzew widnieją Tygrysek, Kubuś, Sowa Przemądrzała, Kłapouchy, Kangurzyca i Prosiaczek. Niektóre wzory nie zostały wypełnione kolorem. Na drzewie widnieje domek, poniżej huśtawka wykonana z opony. Produkt może być samodzielną dekoracją albo elementem aranżacji, łącząc się z dopasowanymi artykułami z kolekcji. Drzewo z domkiem mierzy ok. 15 cm. Barwy nie blakną z powodu działania promieni słonecznych. Jeśli myślisz o remoncie dziecięcego pokoju, ta tapeta powinna spełnić oczekiwania.
 

Opis kolekcji:
Kolekcja Kids@Home to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!