[email protected] 70-231 outlet tapeta ścienna [email protected]

Tapeta [email protected] 70-231

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 70-231_outlet
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (2szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 59,90 zł 29,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa [email protected] 70-231

Producent [email protected]
Wymiar 10 m x 52 cm
Kolor: odcienie bieli, żółtego, niebieskiego
wzory na tej samej wysokości Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53 cm
ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
 
 

Opis tapety:
Tapeta ścienna o idealnie gładkiej powierzchni faktury. Przedstawia pejzaż ze Stumilowego Lasu, wśród drzew widnieją Tygrysek, Kubuś, Sowa Przemądrzała, Kłapouchy, Kangurzyca i Prosiaczek. Niektóre wzory nie zostały wypełnione kolorem. Na drzewie widnieje domek, poniżej huśtawka wykonana z opony. Produkt może być samodzielną dekoracją albo elementem aranżacji, łącząc się z dopasowanymi artykułami z kolekcji. Drzewo z domkiem mierzy ok. 15 cm. Barwy nie blakną z powodu działania promieni słonecznych. Jeśli myślisz o remoncie dziecięcego pokoju, ta tapeta powinna spełnić oczekiwania.
 

Opis kolekcji:
Kolekcja [email protected] to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!