Kids@Home 70-234 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Kids@Home 70-234

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 70-234
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
  • szt.
  • 59,90 zł
  • negocjuj
   Produkt Kids@Home 70-234 tapeta ścienna Graham&Brown
   Cena 59,90 zł
   Numer katalogowy 70-234
   Cena u konkurencji
   Adres strony z produktem
   Imię i nazwisko
   Adres e-mail
   Telefon komórkowy (+48)
   wyślij

  Graham&Brown Tapeta papierowa Kids@Home 70-234

  Producent Graham&Brown
  Wymiar 10 m x 52 cm
  Kolor: odcienie niebieskiego
  ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
  dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
  wzory na tej samej wysokości Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53 cm
   
   

  Opis tapety:
  Wielobarwna tapeta ścienna o idealnie gładkiej fakturze, doskonała dekoracja do dziewczęcego pokoju. Schylone postacie mierzą ok. 14 cm. Dzwoneczek zbliża dłoń do dłoni swojej przyjaciółki, pięknej wróżki o wyjątkowo długich, kruczoczarnych, włosach i turkusowo - błękitnej sukni. Dzwoneczek ma włosy zebrane w kok, sukienkę zielonej barwy i pantofelki z pomponami. Wokół różnorodne ornamenty przedstawiające gwiazdki, kwiaty oraz kropeczki. W dali widnieją także kontury innych wróżek. Tapeta może być samodzielną dekoracją albo stanowić element aranżacji, łącząc się z dopasowanymi produktami z kolekcji. Barwy nie blakną pod wpływem działania promieni słonecznych.
   

  Opis kolekcji:
  Kolekcja Kids@Home to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!