Kids@Home 70-240 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Kids@Home 70-240

Dodaj recenzję:
 • Producent: Graham&Brown
 • Kod: 70-240
 • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
 • szt.
 • 59,90 zł
 • negocjuj
  Produkt Kids@Home 70-240 tapeta ścienna Graham&Brown
  Cena 59,90 zł
  Numer katalogowy 70-240
  Cena u konkurencji
  Adres strony z produktem
  Imię i nazwisko
  Adres e-mail
  Telefon komórkowy (+48)
  wyślij

Graham&Brown Tapeta papierowa Kids@Home 70-240

Producent Graham&Brown
Wymiar 10 m x 52 cm
Kolor: odcienie niebieskiego, różu, brązu
przesunięte przyłożenie Wzory należy do siebie odpowiednio dopasować, nie znajdują się na tej samej wysokości, 53cm
dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
 
 

Opis tapety:
Różnobarwna tapeta ścienna o idealnie gładkiej powierzchni faktury. Na tle błękitnego nieba widnieją puszyste chmurki, niebieskie i białe. Na pierwszym planie mnóstwo fantastycznych istot, puszystych zwierzątek i uśmiechniętych istotek przypominających wiśnie. Największa, śpiąca, postać ma ok. 16 cm wysokości, wisienka przekracza ok. 13 cm. Produkt pasuje zarówno do dziewczęcego, jak i do chłopięcego pokoju. Może być samodzielną dekoracja albo stanowić element aranżacji, łącząc się z dopasowanymi artykułami z kolekcji. Duża dynamika sprawia, że tapeta od razu przyciąga wzrok. Pokój już od progu będzie przyciągał maluszka pozytywną energią.
 

Opis kolekcji:
Kolekcja Kids@Home to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!