Tapeta papierowa na flizelinie z motywem myszki miki

Tapeta Individual [email protected] 70-242

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 70-242
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (10szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 89,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa Individual [email protected] 70-242

Producent Producent [email protected]
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie beżu, czerwieni, czerni
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Odrywanie warstwowe Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Wielobarwna tapeta do pokoju dziecięcego, styl retro. Pasuje zarówno do pokoju chłopca, jak i do pokoju dziewczynki. Przedstawia przygody Myszki Mickey ukazane w stylu retro, głównie za sprawą komiksowych klatek oraz plakatów. Największy ma ok. 28 cm długości oraz ok. 18 cm szerokości. Produkt może być samodzielną dekoracją albo stanowić element aranżacji, łącząc się z dopasowanymi artykułami z kolekcji. Wypowiedzi postaci zapisane zostały w języku angielskim, co może być doskonałą okazją do poznania kolejnych słówek. Dynamiczna kompozycja sprawia, że tapeta od razu przyciąga uwagę. Kolejny dowód na to, że klasyka nigdy się nie starzeje.

Opis kolekcji:
Individual to kolekcja dziecięcych tapet, dzięki której najmłodsi zrealizują swoje marzenia o własnym królestwie pełnym postaci z bajek i kreskówek. To tapety wytrzymałe, o gładkich powierzchniach. Sprostają trudnym warunkom panującym w sypialniach dzieci i młodzieży. Kolory i sposoby przedstawienia wzorów dokładnie oddają stylistykę poszczególnych animacji i motywów. Wysoka jakość rysunków gwarantuje, że są one rozpoznawalne przez dzieci. To ważne podczas realizowania projektów ich pokoi, a przy tym spełniania marzeń. Kilka poważniejszych motywów spodoba się nastolatkom, a także dorosłym. Kolekcja Individual [email protected] to zbiór różnorodnych produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.