Kids@Home df70499 outlet tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Kids@Home df70499

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: df70499_outlet
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
  • szt.
  • 59,90 zł 29,90 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta papierowa Kids@Home df70499

Producent Graham&Brown
Wymiar 10 m x 52 cm
Kolor: odcienie bieli, niebieskiego, zielonego
ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
wzory na tej samej wysokości Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53 cm
dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
 
 

Opis tapety:
Tapeta ścienna o idealnie gładkiej fakturze, doskonała ozdoba do niemowlęcego pokoju. Na białym tle kolorowe kropki, czerwone, żółte, zielone, niebieskie i szare. Ich średnica wynosi ok. 2 cm, krawędzie są nieco nieregularne. Kropki wyglądają, jakby zostały naniesione farbą, są idealnie wpasowane w tło. Produkt może być samodzielną dekoracją albo stanowić element aranżacji, łącząc się z dopasowanymi kompozycjami z kolekcji. Barwy nie niszczą się pod wpływem działania promieni słonecznych. Jeśli myślisz o remoncie dziecięcego pokoju, ta tapeta powinna spełnić oczekiwania.
 

Opis kolekcji:
Kolekcja Kids@Home to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!