[email protected] df73399 outlet tapeta ścienna [email protected]

Tapeta [email protected] df73399

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: DF73399_outlet
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (6szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 59,90 zł 29,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa [email protected] df73399

Producent [email protected]
Wymiar 10 m x 52 cm
Kolor: odcienie różu
ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
wzory na tej samej wysokości Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53 cm
 
 

Opis tapety:
Różowa tapeta ścienna o idealnie gładkiej fakturze, produkt dostosowany do pokoju kilkulatki. Mnóstwo białych kropeczek, a wśród nich główki Kitty, wysokość wynosi 3 cm, a szerokość 4 cm. Kotka ma różową kokardę, czarne oczka, nieduży nosek i imponujące wąsiki. Tapeta może być samodzielną dekoracją albo stanowić element aranżacji, łącząc się z dopasowanymi artykułami z kolekcji. Barwy nie blakną pod wpływem działania promieni słonecznych. Jeśli myślisz o remoncie dziecięcego pokoju, ta tapeta powinna spełnić oczekiwania. Kompozycja jest trwała, będzie zdobić wnętrze przez długi czas.
 

Opis kolekcji:
Kolekcja [email protected] to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!