Kids@Home df73399 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Kids@Home df73399

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: df73399
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
  • szt.
  • 59,90 zł
  • negocjuj
   Produkt Kids@Home df73399 tapeta ścienna Graham&Brown
   Cena 59,90 zł
   Numer katalogowy df73399
   Cena u konkurencji
   Adres strony z produktem
   Imię i nazwisko
   Adres e-mail
   Telefon komórkowy (+48)
   wyślij

  Graham&Brown Tapeta papierowa Kids@Home df73399

  Producent Graham&Brown
  Wymiar 10 m x 52 cm
  Kolor: odcienie różu
  ściąganie na sucho z rozwarstwianiem Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
  dobra odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
  wzory na tej samej wysokości Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53 cm
   
   

  Opis tapety:
  Różowa tapeta ścienna o idealnie gładkiej fakturze, produkt dostosowany do pokoju kilkulatki. Mnóstwo białych kropeczek, a wśród nich główki Kitty, wysokość wynosi 3 cm, a szerokość 4 cm. Kotka ma różową kokardę, czarne oczka, nieduży nosek i imponujące wąsiki. Tapeta może być samodzielną dekoracją albo stanowić element aranżacji, łącząc się z dopasowanymi artykułami z kolekcji. Barwy nie blakną pod wpływem działania promieni słonecznych. Jeśli myślisz o remoncie dziecięcego pokoju, ta tapeta powinna spełnić oczekiwania. Kompozycja jest trwała, będzie zdobić wnętrze przez długi czas.
   

  Opis kolekcji:
  Kolekcja Kids@Home to propozycje dla dzieci i młodzieży z wzorami inspirowanymi najsłynniejszymi bohaterami Walta Disneya. Dziewczynki znajdą tu tapety z Myszką Minnie, Hello Kitty, Dzwoneczkiem i księżniczkami. Dla chłopców dedykowane są Autka, Samoloty, Spiderman oraz inni bohaterowie popkultkury. Nowość to tapety, które dziecko może samodzielnie dokończyć i upiększyć, kolorując wzory lub naklejając na nie dekoracyjne ozdoby. Dobra zabawa gwarantowana!