Tapeta papierowa na flizelinie w miejskim stylu

Tapeta Individual [email protected] 104631
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 104631
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (4szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 89,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa Individual [email protected] 104631

Producent Producent [email protected]
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie bieli, niebieskiego, czerni i szarości
Równe przyłożenie Wzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 53/26,5cm
Odrywanie warstwowe Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Ta tapeta pozwoli wnieść do wnętrza miejski styl. Na białym tle widoczne są niebieskie, czarne i szare budynki, mosty i elementy urbanistyczne. Ciekawa stylistyka i gęsta kompozycja stworzą oryginalną ścianę wyodrębnioną. Tapeta spodoba się zwłaszcza nastolatkom, ale sprawdzi się także w gabinecie. Ma idealnie gładką powierzchnię. Jej kolory są światłoodporne.

Opis kolekcji:
Individual to kolekcja dziecięcych tapet, dzięki której najmłodsi zrealizują swoje marzenia o własnym królestwie pełnym postaci z bajek i kreskówek. To tapety wytrzymałe, o gładkich powierzchniach. Sprostają trudnym warunkom panującym w sypialniach dzieci i młodzieży. Kolory i sposoby przedstawienia wzorów dokładnie oddają stylistykę poszczególnych animacji i motywów. Wysoka jakość rysunków gwarantuje, że są one rozpoznawalne przez dzieci. To ważne podczas realizowania projektów ich pokoi, a przy tym spełniania marzeń. Kilka poważniejszych motywów spodoba się nastolatkom, a także dorosłym. Kolekcja Individual [email protected] to zbiór różnorodnych produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.