Ultimate Flock Collection 30-988 tapeta ścienna Superfresco Easy

Tapeta Ultimate Flock Collection 30-988
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Superfresco Easy
  • Kod: 30-988
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 504,00 zł / szt.

Superfresco Easy Tapeta welurowa Ultimate Flock Collection 30-988

Producent Superfresco Easy
Wymiar 10 m x 52 cm
Kolor: odcienie szarości, niebieskiego
dobra odporność na światłoTapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.
łatwe odrywanie tapety na suchoTapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
wzory na tej samej wysokościWzory na tapecie zostały umieszczone na tej samej wysokości, co ułatwia dopasowanie brytów, co 72 cm
tapeta na flizelinieTapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.

Opis tapety:
Wyjątkowa tapeta ścienna wyprodukowana na podkładzie flizelinowym, zdobiona welurowym, roślinnym ornamentem, którego częścią są sylwetki leśnych elfów zaprezentowane w dynamicznych pozach. Na powierzchni, świetliście połyskującego, czarnego tła widać nieregularne, cienkie kreseczki przypominające płytkie nacięcia. Tapeta ma niejednolitą strukturę, granatowy motyw z weluru jest wypukły. Może stanowić samodzielną dekorację lub dowolnie łączyć się z innymi tapetami z kolekcji „Ultimate Flock”. Ze względu na ciemną kolorystykę polecana do dużych i słonecznych pomieszczeń. Pasuje m.in. do salonu, przedpokoju czy sypialni.

Opis kolekcji:
Wyborna i ekskluzywna kolekcja, której motywem przewodnim jest flock, czyli materiał przy pierwszym kontakcie przypominający zamsz. Elementy flocku na tapetach nadają wzorom miękkości, co jest odczuwalne w dotyku i zaskakują różnorodnością barw. Tapety można podzielić w kilka tematycznych zestawów: te z efektem trójwymiarowości, ornamenty oraz tapety dziecięce. Odważne motywy kwiatowe i geometryczne występują w klasycznych kolorach czerni, szarości, srebra i czerwieni, a także zdumiewającego cukierkowego różu. W kolekcji można znaleźć również pasujące do nich tapety gładkie.