Oferta specjalna


tapetuj.pl oferta specjalnaJeżeli jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu lub restauracji...

... i w swoim lokalu chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat – ta oferta jest przeznaczona dla Ciebie. Doświadczeni i świetnie wykwalifikowani doradcy pomogą Ci wybrać tapetę, która napełni wnętrze charakterem i sprawi, że będzie przyciągało swoją oryginalnością. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, wieloletniemu doświadczeniu na polskim rynku tapet oraz współpracy ze wszystkimi czołowymi producentami tapet w Europie, jesteśmy również w stanie zapewnić najniższe ceny tapet ściennych w Polsce oraz możliwie jak najkrótszy czas realizacji zamówienia. W naszej ofercie znajdują się produkty tylko najwyższej jakości, co daje gwarancję wieloletniego zadowolenia.

Dzięki dostępowi do najnowszych i najatrakcyjniejszych kolekcji tapet, które również możesz sam przeglądać na naszej stronie, możemy Ci zagwarantować, że tapeta ścienna, którą wybierzesz, będzie zgodna z najmodniejszymi trendami. Różnorodność naszej oferty sprawia, że będziesz mógł pozwolić sobie na dowolną aranżację – gwarantujemy, że dzięki naszym tapetom absolutnie każdy pomysł zostanie z powodzeniem zrealizowany.

Dla wnętrz, które mają oddawać pałacowy klimat, pełen bogatych zdobień, kwiatów i połyskujących barw, proponujemy kolekcję Palace firmy Rasch. Florystyczne motywy i pasy w pastelowych kolorach mogą być mniejsze, delikatniejsze, o nieco romantycznym charakterze lub znacznie większe, łączone ze sobą, nadające wnętrzu królewskiego charakteru. Tapety z kolekcji Palace są utrzymane w starym stylu, mają w sobie wiele elegancji, ale i lekkości. Będą rozjaśniały wnętrza i dodawały im niezwykłego klimatu. Podobnie będą się zachowywały tapety z kolekcji Romantica firmy A.S. Creation, których głównymi motywami są florystyczne wzory, a paleta barw zostanie wzbogacona o nieco ciemniejsze barwy.

Alternatywą dla delikatnych, romantycznych wzorów są kolekcje firmy A.S. Creation – Hermitage 7 i Hermitage 8, pełne nasyconych, intensywnych kolorów i eleganckich motywów w różnych stylach – od klasycznego, po japoński i prawdziwie królewski. Nie zabraknie również motywów florystycznych oraz jednobarwnych tapet z delikatnie tłoczonym wzorem. Tapety z kolekcji będą się charakteryzowały bogactwem zdobień, których wrażenie będą potęgowały złote kolory i blask, który będzie nadawał wnętrzu luksusowego charakteru. Takie samo wrażenie będzie robiła kolekcja tapet Trianon firmy Rasch, choć będzie ona zawierała więcej pastelowych odcieni.

Jeżeli zależy Ci na absolutnej elegancji, zachowanej w każdym szczególe – warto zwrócić uwagę na kolekcję Haute Couture, również wyprodukowanej przez A.S. Creation. Tapety będą robiły wrażenie nie tylko stylowymi zdobieniami, ale również wykonaniem – są stworzone z włókien, co nadaje im artystycznego charakteru i od razu podnosi wartość wnętrza. Kolekcja tapet pozwoli nadać aranżacji niezwykłego klimatu, trącącego luksusem i bogactwem, ale już nie pałacowego, a nieco nowocześniejszego.

Odcięciem od stylizacji barokowych i królewskich, będzie wybór kolekcji takich jak Orlando (A.S Creation) czy Vanity Fair (Rasch), które pozwolą zaaranżować wnętrze w nieco dekadenckim, eleganckim stylu. Warto również poświęcić uwagę tapetom do malowania – kolekcji Wallton, która pozwoli na całkowitą dowolność aranżacji. Faktury będą tworzyły wzory w starym stylu lub przeciwnie – ultranowoczesnym i ekstrawaganckim. Dobór kolorów pozostaje oczywiście do uzgodnienia z własnymi zamiłowaniami.

Przedstawione przez nas propozycje to jedynie skromny wybór z setek wzorów tapet dostępnych w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii lub adresu [email protected].

 

Pozdrawiamy,

Zespoł Tapetuj.pl