Individual [email protected] 106843 tapeta ścienna [email protected]

Tapeta Individual [email protected] 106843
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 106843
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (33szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 89,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa Individual [email protected] 106843

Producent Producent [email protected]
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: tapeta wielokolorowa
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Odrywanie warstwowe Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Nowoczesna tapeta wykorzystująca motyw kolażu. Składają się na niego ilustrację flamingów, ananasów, liści palmy, kwiaty, wzory geometryczne i typograficzne. Szerokość jednego z pasów kolażu to 17 cm. Kolory i stylistyka nawiązują do estetyki kobiecej. Powierzchnia tapety nie ma faktury, jest gładka. Kolory są odporne na działanie światła – nie wyblakną pod jego wpływem.

Opis kolekcji:
Individual to kolekcja dziecięcych tapet, dzięki której najmłodsi zrealizują swoje marzenia o własnym królestwie pełnym postaci z bajek i kreskówek. To tapety wytrzymałe, o gładkich powierzchniach. Sprostają trudnym warunkom panującym w sypialniach dzieci i młodzieży. Kolory i sposoby przedstawienia wzorów dokładnie oddają stylistykę poszczególnych animacji i motywów. Wysoka jakość rysunków gwarantuje, że są one rozpoznawalne przez dzieci. To ważne podczas realizowania projektów ich pokoi, a przy tym spełniania marzeń. Kilka poważniejszych motywów spodoba się nastolatkom, a także dorosłym. Kolekcja Individual [email protected] to zbiór różnorodnych produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.