Jak szukać

Wyszukiwanie towaru

 

Poszukiwanie towaru na stronie internetowej można zrealizować według kilku wytycznych:

 

 1. Jeżeli znamy nazwę/kod towaru, wpisujemy termin prosto do wyszukiwarki – jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza w przypadki zakupu tapet/fototapet/oklein, każdy towar oznaczony jest bowiem jedynym i niepowtarzalnym numerem, od razu odnajdujemy to, czego szukamy.


  Szukaj

  1.  

 2. Inny sposób wyszukiwania to weryfikacja towarów według nazwy producenta– wybieramy suwakiem tego, którego towary chcemy zobaczyć. Po chwili wyświetlą się one na ekranie.


  Szukaj producenta

 3. Duże możliwości wyszukiwania podsuwa weryfikacja oparta na trzech wytycznych: kolory, tematy, style. Dostępne opcje z pewnością zaspokoją potrzeby wszystkich zwolenników interesujących aranżacji.


  Szukaj tematy

  Uzupełnienie tego typu wyszukiwania odnajdziemy na szarym prostokącie z lewej strony witryny. Warto skorzystać również z innych wyróżnionych tu kategorii.

  Szukaj kategorie

   

 4. Dla zwolenników inspiracji utrwalonych na fotografiach polecamy zakładkę „aranżacje”. Tutaj można zobaczyć zdjęcia wnętrz, których ściany ozdobiono, dostępnymi w zasobach sklepu, tapetami.


  Szukaj aranżacje

   

 5. Wreszcie gratka dla wielbicieli promocji i okazji cenowych, W zakładce outlet sprzedajemy pełnowartościowe towary w wyjątkowo niskich cenach – są to końcówki kolekcji, które ustępują miejsca kolejnym propozycjom.


  Szukaj outlet