Tapeta z motywem kwiatowym w stylu vintage na czarnym tle

Tapeta Curiosity 103504
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 103504
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (2szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 103504

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie czerni, zieleni, czerwonego, niebieskiego
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Przepiękne kwiaty na tej tapecie zostały ręcznie zaprojektowane. Tworzą romantyczną kompozycję w stylu vintage. Kwiatowy motyw nawiązuje do klasycznych ozdób ściennych, gobelinów. Czarne tło tapety kontrastuje z roślinami – ich różowe, żółte, błękitne i zielone kolory są bogate i pełne życia. Nie są jednak jaskrawe. Kompozycja została zmiękczona dzięki matowej powierzchni o subtelnej fakturze, która przypomina poznaczoną ryskami. Nastrojowość kwiatowego wzoru zbudowana została wokół ozdobnych wykończeń i efektu poczerniałej tekstury. Największe z kwiatów mają 13 cm szerokości. Tworzą tapetę zachwycającą, niemal kultową.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!