Curiosity 105911 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Curiosity 105911
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105911
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 105911

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie czerni, pomarańczowego, szarości
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Pozwól sobie popłynąć z prądem! – wprowadzając do swojego wnętrza tę wyjątkową tapetę. Na czarnym tle wyróżniają się niezwykłe ryby. To wzór, który został ręcznie zaprojektowany w studiu Graham&Brown. Tapeta przedstawia podwodne figle w niecodziennej palecie barw. Wśród ciemności przemieszczają się pomarańczowo-białe ryby, tworząc lekką, ale dynamiczną kompozycję. Mają 25-30 cm szerokości. Ta tapeta ścienna zachwyca oryginalnością i wzbudza podziw dla piękna natury. Stworzy wnętrze jedyne w swoim rodzaju. Jej powierzchnia jest całkowicie gładka i matowa. Podkład wykonano z flizeliny.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!