Tapeta z klasycznym motywem w kwiaty na czarnym tle

Tapeta Curiosity 106443

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 106443
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 106443

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: tapeta wielokolorowa
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Niezwykłość tej tapety od Graham&Brown stworzono dzięki niesamowitej roślinności. Kwiaty wyróżniają się szczegółowością, a cała kompozycja jest gęsta i zaskakuje przy okazji każdego spojrzenia na tapetę – co chwilę można odkryć na niej coś nowego! Kwiaty (największe mają do 13 cm szerokości) zostały ręcznie narysowane. Wśród nich pojawiają się wielobarwne ptaki. Kolorystyka jest ciemna. Tło jest niemal czarne. Wzór także utrzymano w przygasłych odcieniach, choć kontrastują z nimi również białe, kremowe, jasnoróżowe akcenty. Powierzchnia tapety jest matowa i gładka. Kwiatowa kompozycja intryguje, buduje nastrój. Świetnie sprawdzi się w klasycznych, eleganckich wnętrzach w stylu vintage.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!