Tapeta na flizelinie z motywem liści palmowych

Tapeta Hybrid 105658
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105658
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 220,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Hybrid 105658

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcieie zieleni, srebra, bieli, niebieskiego
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Jasne, błękitne tło może wydawać się niepasujące do egzotycznego motywu liści palmy. Ta tapeta udowadnia jednak, że tak wcale nie jest! Połączenie zieleni, jasnoniebieskiego oraz bieli i szarości tworzy oryginalny wzór, który z jednej strony jest rześki i beztroski – a z drugiej jest nowoczesny i elegancki. Tapeta stworzy klimatyczne wnętrza; pasować będzie zwłaszcza do przedpokoju, sypialni lub jadalni. Świetnie łączy się z klasycznymi meblami. Tę tapetę w liście palmy stworzono na podkładzie flizelinowym, dzięki czemu jest to produkt, z którym przyjemnie się pracuje. Jego tropikalny wzór jest duży; rozpościera się na ponad 50 cm szerokości. Powierzchnia tapety jest matowa i gładka.

Opis kolekcji:
Hybrid to kolekcja luksusowych tapet ściennych od Graham&Brown. Produkty brytyjskiego producenta cechują się wysoką jakością i dbałością o detale. W kolekcji Hybrid ma to duże znaczenie – bogactwo tropikalnych wzorów i egzotycznych motywów zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Królują tu palmy, monstery, liście, małpy i egzotyczne ptaki. Wyróżniają je intensywne kolory i połyskujące powierzchnie. Wzory zostały ręcznie zaprojektowane i przeniesione na wytrzymały papier. Tapety są bardzo ozdobne i trudne do przeoczenia. Stworzą eleganckie, niebanalne wnętrza o orientalnym charakterze.