Tapeta papierowa na flizelinie w kropki

Tapeta Individual [email protected] 108565

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 108565
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 119,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa na flizelinie Individual [email protected] 108565

Producent Producent [email protected]
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie bieli, złota, różu
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Subtelna tapeta w kropki będzie idealną ozdobą do pokoju małej dziewczynki. Wzór jest różowo-złoty, matowe tło jest białe. Wymaga pasowania co 53 cm. Kropki mają 5 cm szerokości. Niektóre z nich wydają się rzucać cień, a najciemniejsze z nich połyskują. Dzięki podkładowi flizelinowemu tapetę szybko i łatwo klei się do ściany. Kolory są odporne na działanie światła.

Opis kolekcji:
Individual to kolekcja dziecięcych tapet, dzięki której najmłodsi zrealizują swoje marzenia o własnym królestwie pełnym postaci z bajek i kreskówek. To tapety wytrzymałe, o gładkich powierzchniach. Sprostają trudnym warunkom panującym w sypialniach dzieci i młodzieży. Kolory i sposoby przedstawienia wzorów dokładnie oddają stylistykę poszczególnych animacji i motywów. Wysoka jakość rysunków gwarantuje, że są one rozpoznawalne przez dzieci. To ważne podczas realizowania projektów ich pokoi, a przy tym spełniania marzeń. Kilka poważniejszych motywów spodoba się nastolatkom, a także dorosłym. Kolekcja Individual [email protected] to zbiór różnorodnych produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.