Tapeta papierowa na flizelinie z motywem superbohaterów

Tapeta Individual [email protected] 102435
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 102435
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (9szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 89,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa Individual [email protected] 102435

Producent Producent [email protected]
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie szarości, niebieskiego, czerwieni, żółtego, fioletu, zieleni, czerni
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Odrywanie warstwowe Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Efektowna papierowa tapeta ścienna z wizerunkami superbohaterów, które zdobią pionowe pasy imitujące drewno, podzielone czarnymi liniami na czworokąty i trójkąty. Pasy łączące jasną szarość z odcieniem lazurowym i jasną czerwienią mają szerokość równą 8,5 cm i oddzielone są od siebie czarnymi, liniami o szerokości 2 mm. Wśród postaci można rozpoznać m.in. Hulka, Spider-Mana czy Kapitana Amerykę. Bohaterowie mają kostiumy w żywych, nasyconych barwach. Całość jest idealnie gładka, śliska i matowa. Tapeta rekomendowana do pokoju małego wielbiciela komiksów. Nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych.

Opis kolekcji:
Individual to kolekcja dziecięcych tapet, dzięki której najmłodsi zrealizują swoje marzenia o własnym królestwie pełnym postaci z bajek i kreskówek. To tapety wytrzymałe, o gładkich powierzchniach. Sprostają trudnym warunkom panującym w sypialniach dzieci i młodzieży. Kolory i sposoby przedstawienia wzorów dokładnie oddają stylistykę poszczególnych animacji i motywów. Wysoka jakość rysunków gwarantuje, że są one rozpoznawalne przez dzieci. To ważne podczas realizowania projektów ich pokoi, a przy tym spełniania marzeń. Kilka poważniejszych motywów spodoba się nastolatkom, a także dorosłym. Kolekcja Individual [email protected] to zbiór różnorodnych produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.