Tapeta papierowa na flizelinie z motywem Myszki Miki

Tapeta Individual [email protected] 102712
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 102712
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (23szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 89,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa Individual [email protected] 102712

Producent Producent [email protected]
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie czerni, bieli
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Odrywanie warstwowe Podczas ściągania tapeta ulega rozwarstwieniu, pozostawiając na ścianie resztki papieru.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Papierowa tapeta ścienna z wizerunkami Myszki Mickey i Myszki Minnie. Czarne postacie wyeksponowane na białym tle wyglądają jak naszkicowane ołówkiem. Ich wysokość dochodzi do 18,5 cm. Kompozycję uzupełniają ramki w dwóch kolorach – jasnoszare i czarne. Czarne (szer. 2 mm) wyglądają jak odręczny rysunek, szare bardziej przypominają dekoracyjne passe-partout. Struktura tapety rekomendowanej do pokoju dziecięcego jest matowa, jednolita i idealnie gładka w dotyku. Doskonale sprawdzi się w roli samodzielnej dekoracji i akcentu ozdabiającego pojedynczą ścianę. Dobrze komponuje się z tapetami z kolekcji [email protected], które powielają jej kolorystykę.

Opis kolekcji:
Individual to kolekcja dziecięcych tapet, dzięki której najmłodsi zrealizują swoje marzenia o własnym królestwie pełnym postaci z bajek i kreskówek. To tapety wytrzymałe, o gładkich powierzchniach. Sprostają trudnym warunkom panującym w sypialniach dzieci i młodzieży. Kolory i sposoby przedstawienia wzorów dokładnie oddają stylistykę poszczególnych animacji i motywów. Wysoka jakość rysunków gwarantuje, że są one rozpoznawalne przez dzieci. To ważne podczas realizowania projektów ich pokoi, a przy tym spełniania marzeń. Kilka poważniejszych motywów spodoba się nastolatkom, a także dorosłym. Kolekcja Individual [email protected] to zbiór różnorodnych produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.