Hybrid 103798 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Hybrid 103798
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 103798
  • Dostępność: 5-10 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Hybrid 103798

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie czerni, zieleni, czerwieni, żółtego, pomarańczowego, bieli
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 52cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Dbałość o detale to klucz do sukcesu podczas projektowania tapety botanicznej. Dzięki takiej skrupulatności kwiaty i liście nabierają życia i wyglądają niemal jak prawdziwe. Takie właśnie są rośliny na tej tapecie ściennej od Graham&Brown. Na czarnym tle wzór wyróżnia się zielenią, bielą, szarością, czerwienią i jej odcieniami. Nie są to jednak barwy jaskrawe. Tworzy to przyjemną kolorystycznie kompozycję, która sprawdzi się w kuchni, sypialni, a nawet w łazience. Rozpościerające się na tapecie kwiaty mają różne wielkości; największe z nich mają 16 cm wysokości. Wzór wymaga pasowania co 52 cm. Powierzchnia tapety jest gładka i matowa. Została wyprodukowana na podkładzie z flizeliny.

Opis kolekcji:
Hybrid to kolekcja luksusowych tapet ściennych od Graham&Brown. Produkty brytyjskiego producenta cechują się wysoką jakością i dbałością o detale. W kolekcji Hybrid ma to duże znaczenie – bogactwo tropikalnych wzorów i egzotycznych motywów zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Królują tu palmy, monstery, liście, małpy i egzotyczne ptaki. Wyróżniają je intensywne kolory i połyskujące powierzchnie. Wzory zostały ręcznie zaprojektowane i przeniesione na wytrzymały papier. Tapety są bardzo ozdobne i trudne do przeoczenia. Stworzą eleganckie, niebanalne wnętrza o orientalnym charakterze.