Tapeta na flizelinie z tropikalnym motywem pionowych palm

Tapeta Hybrid 105916
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105916
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Hybrid 105916

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie czerni, turkusu, zieleni
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Zagłębianie się w dżunglę to podróż w nieznane. Bywa niebezpieczna, ale z tą tapetą tropikalną nie ma mowy o ryzyku! Dzięki niej dżungla może powstać w naszym salonie lub sypialni. Na czarnym tle widoczne są zielone i turkusowe egzotyczne palmy. Ciągną się wertykalnie, a smukłe pnie (o szerokości ok. 1,5 cm) dodają im lekkości – mimo że wzór dość gęsto pokrywa tapetę. Jej powierzchnia jest matowa. Nie ma żadnej faktury. Podkład flizelinowy usprawnia klejenie tapety do ściany. Roślinny motyw jest utrzymany w przyjemnych odcieniach, a kompozycja przypominająca nocną scenerię jest nastrojowa i nieco nostalgiczna. Składa się to na tapetę, która – dzięki zadbaniu o detale i dopracowaniu ich – przyciąga wzrok.

Opis kolekcji:
Hybrid to kolekcja luksusowych tapet ściennych od Graham&Brown. Produkty brytyjskiego producenta cechują się wysoką jakością i dbałością o detale. W kolekcji Hybrid ma to duże znaczenie – bogactwo tropikalnych wzorów i egzotycznych motywów zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Królują tu palmy, monstery, liście, małpy i egzotyczne ptaki. Wyróżniają je intensywne kolory i połyskujące powierzchnie. Wzory zostały ręcznie zaprojektowane i przeniesione na wytrzymały papier. Tapety są bardzo ozdobne i trudne do przeoczenia. Stworzą eleganckie, niebanalne wnętrza o orientalnym charakterze.