Individual [email protected] 108568 tapeta ścienna [email protected]

Tapeta Individual [email protected] 108568

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 108568
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (62szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 119,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa na flizelinie Individual [email protected] 108568

Producent Producent [email protected]
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie granatowego, zieleni, brązu
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Motyw leśnych zwierząt jest chętnie wybierany jako dekoracja pokojów dziecięcych. I nic dziwnego, bo ten urokliwy wzór tworzy przyjemną atmosferę, która sprzyja zabawie i rozwija wyobraźnię najmłodszych. Dlatego tapeta w wiewiórki, sarenki i sówki, które otoczone są zielonymi gałązkami, będzie świetnym sposobem na ozdobienie ścian. Kolor tła jest czarny, ale nie przytłaczający. Tapeta ma gładką powierzchnię. Zwierzęta mają od ok. 10 do 15 cm szerokości.

Opis kolekcji:
Individual to kolekcja dziecięcych tapet, dzięki której najmłodsi zrealizują swoje marzenia o własnym królestwie pełnym postaci z bajek i kreskówek. To tapety wytrzymałe, o gładkich powierzchniach. Sprostają trudnym warunkom panującym w sypialniach dzieci i młodzieży. Kolory i sposoby przedstawienia wzorów dokładnie oddają stylistykę poszczególnych animacji i motywów. Wysoka jakość rysunków gwarantuje, że są one rozpoznawalne przez dzieci. To ważne podczas realizowania projektów ich pokoi, a przy tym spełniania marzeń. Kilka poważniejszych motywów spodoba się nastolatkom, a także dorosłym. Kolekcja Individual [email protected] to zbiór różnorodnych produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.