Tapeta papierowa na flizelinie z motywem lasu i zwierząt

Tapeta Individual [email protected] 108569

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: [email protected]
  • Kod: 108569
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (122szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 119,90 zł / szt.

[email protected] Tapeta papierowa na flizelinie Individual [email protected] 108569

Producent Producent [email protected]
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie bieli, zieleni, brązu, szarości
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
To pełna uroku dziecięca tapeta, która przedstawia mieszkańców lasu. Na białym tle widoczne są zielone gałązki, a wśród nich – wiewiórki, sarenki, jeże, sówki, ptaki i zające. Wzór wygląda na rysowany. Kreska, którą został stworzony, jest miękka i delikatna. Również kolory nie są zbyt intensywne. Zwierzęta mają od ok. 10 do 15 cm szerokości. Powierzchnia nie ma żadnej struktury, jest gładka w dotyku. Tapeta będzie piękną, delikatną dekoracją w pokojach najmłodszych.

Opis kolekcji:
Individual to kolekcja dziecięcych tapet, dzięki której najmłodsi zrealizują swoje marzenia o własnym królestwie pełnym postaci z bajek i kreskówek. To tapety wytrzymałe, o gładkich powierzchniach. Sprostają trudnym warunkom panującym w sypialniach dzieci i młodzieży. Kolory i sposoby przedstawienia wzorów dokładnie oddają stylistykę poszczególnych animacji i motywów. Wysoka jakość rysunków gwarantuje, że są one rozpoznawalne przez dzieci. To ważne podczas realizowania projektów ich pokoi, a przy tym spełniania marzeń. Kilka poważniejszych motywów spodoba się nastolatkom, a także dorosłym. Kolekcja Individual [email protected] to zbiór różnorodnych produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.