Curiosity 105474 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Curiosity 105474
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105474
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 105474

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie bieli, szarości
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Ta czarno-biała afrykańska tapeta składa się z wszystkich przedstawicieli safari. Znajdują się tu zwierzęta najbardziej lubiane i dobrze znane, ale też te mniej popularne. Żyrafy, zebry, wielbłądy i inne łączą się w ciasną kompozycję, wyróżniającą się ręcznie rysowaną kreską. Tło jest jednolicie białe. Podczas projektowania tapety zadbano o najdrobniejsze detale, dzięki czemu wzór niemal idealnie odwzorowuje rzeczywistość. Zwierzęta są dość duże; wielbłąd ma 25 cm szerokości i 19 cm wysokości. Unikalna tapeta w stylu safari doda uroku i niezwykłości każdemu pomieszczeniu, w którym się pojawi. Jest matowa i gładka w dotyku. Wykonano ją na wytrzymałym podkładzie flizelinowym.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!