Curiosity 105476 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Curiosity 105476
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105476
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 105476

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie żółtego, szarości
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Królestwo zwierząt jest różnorodne i pełne życia. Świetnie obrazuje to ta zwierzęca tapeta. Na żółtym, musztardowym tle rozmieszczono przedstawicieli dzikiej fauny. Słonie, zebry, lwy, żyrafy i inne zwierzęta tworzą gęstą kompozycję. Została ona złagodzona szarą kolorystyką. Bohaterowie tapety zostali ręcznie narysowani w studiu projektowym. Dzięki temu, że zadbano o detale, do złudzenia przypominają prawdziwe zwierzęta. Słoń ma tu 22 cm szerokości i 19 cm wysokości. Tapeta w stylu safari skradnie serca miłośników afrykańskiej przyrody i egzotycznych motywów. Jej powierzchnia jest całkowicie gładka i matowa. Dzięki temu bogaty wzór nie przytłacza.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!