Curiosity 105475 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Curiosity 105475
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105475
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 105475

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie niebieskiego, szarości
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 64cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Na tej tapecie ściennej spotkali się niemal wszyscy przedstawiciele dzikiej fauny. Słonie, żyrafy, jaszczurki, tukany – i wiele innych – tworzą gęsty wzór. Został on ręcznie narysowany. Dzięki temu wyróżnia się niebywałą szczegółowością i dopracowaniem. Czarno-białe kolory nawiązują do estetyki szkicu. Największe ze zwierząt mają do 25 cm szerokości. Rozmieszczono je na granatowym tle. Ta tapeta inspirowana safari stworzy piękną, unikalną ozdobę wnętrza. Będzie odważnym akcentem aranżacji. Matowa i gładka powierzchnia tapety równoważy wzór wyglądający na wielowarstwowy i zawiły.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!