Curiosity 105640 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Curiosity 105640
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105640
  • Dostępność: 10-21 dni
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 220,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 105640

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie błękitu, zieleni, pomarańczowego, szarości
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Kiedy życie daje cytrynę – zrób lemoniadę! Cytryny, pomarańcze, mandarynki znajdujące się na tej tapecie tworzą pozytywną, lekką kompozycję. Otoczone są zielonymi gałązkami, kwiatami oraz ptakami i motylami. Wzór ma miękkie, przyjemne kolory o satynowym wykończeniu. Rozmieszczono go na błękitnym, matowym tle. Całość wygląda na nadrukowaną na fakturę płótna, jest jednak idealnie gładka. Dojrzałe owoce, świeża kolorystyka i beztroski charakter tapety tworzą bardzo oryginalną ozdobę ścienną. Nawiązują do klimatu włoskiego lata. Dzięki dopracowywanym detalom tapeta jest również elegancka i pełna uroku. Stworzy jasne, przyjemne wnętrze.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!