Czarna tapeta drzewo pomarańczy

Tapeta Curiosity 105642

  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105642
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (1szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 396,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 105642

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie czerni, zieleni, pomarańczowego, szarości, ecru
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Cytryna to obowiązkowy składnik włoskiego limoncello kojarzącego się z beztroskimi wakacjami. Ta tapeta ścienna od Graham&Brown została zainspirowana właśnie takim śródziemnomorskim latem. Na kompozycję składają się subtelne liściaste gałązki i rosnące na nich owoce: cytryny, mandarynki, pomarańcze (mają od 5 do 6 cm szerokości). Otaczają je kwiaty, ptaki i motyle. Wzór utrzymany jest w wesołej kolorystyce. Kontrastuje z czarnym tłem. Powierzchnia ma satynowe wykończenie. Jest gładka, choć zastosowano tu efekt nadruku na płótnie – dzięki temu kolory zyskały na subtelności. Tapeta łączy elegancję z sielankowością i klimatem retro. Ciemne tło dodaje nowoczesności i nieco zadziorności.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!