Curiosity 105641 tapeta ścienna Graham&Brown

Tapeta Curiosity 105641
  • Dodaj recenzję:

  • Producent: Graham&Brown
  • Kod: 105641
  • Dostępność: Towar dostępny od zaraz
    Ilość w magazynie:  (1szt.)
    Czas realizacji: Szczegóły dostępności i koszty dostawy
  • szt.
  • 220,00 zł / szt.

Graham&Brown Tapeta na flizelinie Curiosity 105641

Producent Producent Graham&Brown
Wymiary Wymiar 10m x 52cm
Kolory Kolor: odcienie bieli, zieleni, pomarańczowego, żółtego, szarości
Podkład na flizelinie Tapeta została stworzona na znacznie odporniejszym od papieru podkładzie flizelinowym.
Przesunięte przyłożenie Wzory na tapecie nie znajdują się na tej samej wysokości, należy je do siebie odpowiednio dopasować, co 53cm
Łatwe odrywanie Tapetę łatwo usunąć ze ściany na sucho, nie wymaga uprzedniego namaczania.
Odporność na światło Tapeta jest odporna na światło, dzięki czemu jej barwy nie będą traciły intensywności.

Opis tapety:
Pełna uroku tapeta ścienna w ręcznie malowane cytryny, mandarynki i kwitnące kwiaty. Otoczone są delikatnymi liściastymi gałązkami, a także ptaszkami i motylami. Tło tapety jest białe, idealnie jednolite i matowe. Wzór ma satynowe wykończenie, a jego kolory nie są jednorodne, co usubtelnia kompozycję. Ptaki i motyle są utrzymane w szarych odcieniach; kontrastują z kolorową i żywą roślinnością. Owoce mają 5-6 cm szerokości. Powierzchnia tapety jest całkowicie gładka. Jej lekka i wesoła kolorystyka stworzy przyjemne wnętrze. Może uzupełnić aranżacje w stylu retro, ale jej wyrafinowanie połączone z beztroską równie dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Może także rozświetlić pokoje dziecięce lub kuchnie.

Opis kolekcji:
Elegancja, luksus i... niezwykłość. Tak można w skrócie opisać kolekcję tapet ściennych Curiosity. Producent Graham&Brown zebrał w jednym miejscu tapety naprawdę osobliwe. Choć znajdują się tu popularne motywy, takie jak geometria czy kwiaty, utrzymane zostały one w niecodziennej konwencji. Poza nimi tapety zaskakują motywami podwodnego świata, safari, tajemniczych ogrodów i niecodziennego efektu 3D. Odważna kolorystyka, łączenie różnych faktur, powierzchni, matu, błysku i różnorodnych motywów składa się na tapety, wśród których nie można się nudzić. Każdy z wzorów został przy tym zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Curiosity to prawdziwie gabinet osobliwości!